Ботев Враца засили Спартак Варна към Втора лига - По света и у нас - БНТ  Новини
Ботев Враца засили Спартак Варна към Втора лига - По света и у нас - БНТ Новини

Ботев (Враца) - Спартак (Варна) 1:1, развоят минута по минута - Topsport.bg

Ботев (Враца) с класика над Спартак (Варна) в контрола - Topsport.bg

На метър кожа и литър кръв: Спартак Варна изтръгна 2:1 над Ботев Враца  (ВИДЕО+ГАЛЕРИЯ) - Спорт - Телеграф
На метър кожа и литър кръв: Спартак Варна изтръгна 2:1 над Ботев Враца (ВИДЕО+ГАЛЕРИЯ) - Спорт - Телеграф

Спартак Варна - Ботев Враца 2:1 - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Ботев (Враца) - Спартак (Варна) 1:0 - Topsport.bg

Спартак Варна тръгна смело към оцеляването, победи Ботев Враца у дома -  Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Спартак Варна тръгна смело към оцеляването, победи Ботев Враца у дома - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Ботев (Враца) победи Спартак (Варна) с 1:0 в efbet Лига - Topsport.bg

Спартак (Варна) - Ботев (Враца) 2:1 (Развой на срещата по минути) -  Topsport.bg
Спартак (Варна) - Ботев (Враца) 2:1 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

БТА :: Спартак Варна пропусна да победи Ботев Враца

Спартак Варна - Ботев Враца 1:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига  - Gong.bg
Спартак Варна - Ботев Враца 1:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Ботев пропусна дузпа и завърши 1:1 със Спартак Варна – Футболен клуб Ботев  Враца
Ботев пропусна дузпа и завърши 1:1 със Спартак Варна – Футболен клуб Ботев Враца

11-те на Ботев (Враца) и Спартак (Варна)

Ботев Враца замени отишлия в Спартак Варна помощник-треньор

С гол в края Ботев Враца попари надеждите на Спартак Варна и Херо (ВИДЕО) -  Спортни новини
С гол в края Ботев Враца попари надеждите на Спартак Варна и Херо (ВИДЕО) - Спортни новини

Спартак Варна надви Ботев Враца за втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Спартак Варна удари Ботев Враца за първа победа на Херо и се доближи до  голямата цел - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Спартак Варна удари Ботев Враца за първа победа на Херо и се доближи до голямата цел - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

БТА :: Ботев Враца победи Спартак Варна в приятелски мач

Ботев Враца приема Спартак Варна в ключов мач в борбата за оцеляване - БГ  Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Ботев Враца приема Спартак Варна в ключов мач в борбата за оцеляване - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg