Home

редовен спокойствие Smooth тенис австралия жени жена разбойник Инцидент, събитие

Новини - Австралия Оупън Жени 2023

Непобедена през 2023-та: Сабаленка с ново страховито представяне и място в  1/8-финалите - Tennis.bg
Непобедена през 2023-та: Сабаленка с ново страховито представяне и място в 1/8-финалите - Tennis.bg

Арина Сабаленка срещу Елена Рибакина в женския финал

17-годишна българка се класира за основната схема на турнир за жени

Всички шампионки на Откритото първенство на Австралия по тенис при жените

Австралия се класира за финала на отборния турнир по тенис за жени "Били  Джийн Къп"
Австралия се класира за финала на отборния турнир по тенис за жени "Били Джийн Къп"

Ашли Барти спечели откритото първенство на Австралия - Спорт - БНР Новини

Резултати от "Аустрелиън Оупън" при жените

Програма за четвъртък: полуфинали при жените на Australian Open – TennisKafe

БТА :: Онс Жабюр се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис за жени  в Аделаида
БТА :: Онс Жабюр се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис за жени в Аделаида

Арина Сабаленка триумфира в Аделаида - Тенис - Жени - Gong.bg

Шампионката от Аделаида ще защитава трофея си - Тенис - Жени - Gong.bg

Програма за събота: Време е за дамския финал; Кирьос/Кокинакис също в опит  да триумфират - Tennis.bg
Програма за събота: Време е за дамския финал; Кирьос/Кокинакис също в опит да триумфират - Tennis.bg

Крейчикова и Синиакова защитиха титлата си на двойки жени от Откритото  първенство на Австралия : skandal.bg
Крейчикова и Синиакова защитиха титлата си на двойки жени от Откритото първенство на Австралия : skandal.bg

Ема Радукану се завърна на корта с победа - Тенис - Жени - Informiran.net

Сабаленка срещу Рибакина в женския финал на Australian Open – TennisKafe

Летящ старт за тениса в Австралия

БТА :: Арина Сабаленка ще играе срещу Елена Рибакина на финала при жените  на Откритото първенство на Австралия по тенис
БТА :: Арина Сабаленка ще играе срещу Елена Рибакина на финала при жените на Откритото първенство на Австралия по тенис

Днес става ясен финалът на "Уимбълдън" при жените - Тенис - Голям шлем -  Gong.bg
Днес става ясен финалът на "Уимбълдън" при жените - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Казахстан и Австралия стартираха с победи на "Били Джийн Къп" - Тенис - Жени  - Informiran.net
Казахстан и Австралия стартираха с победи на "Били Джийн Къп" - Тенис - Жени - Informiran.net

Тя го направи: Арина Сабаленка е на финал при жените в Австралия - Gol